Saint-Joseph'in Öyküsü 2

İlk kitap gibi, Saint Joseph Lisesi Eğitim Vakfı tarafından finanse edilerek Saint Joseph Camiasına kazandırılan bu kitap ile, Lisemizin 1923-1968 yılları arası dönemi kapsamaktadır ve 4 Haziran 2006 Petit Pain’de satışa sunulmuştur.

İlk etapta, 1923-2006 dönemini kapsaması düşünülen bu cilt, Saint-Joseph’lilerden gelen anılar ve resimlerin fazlalığı nedeniyle 1923-1968 dönemini kapsayacak şekilde yayıma hazırlandı. Bu kitap da bir önceki gibi çok uzun, detaylı ve sabır gerektiren bir çalışma sonrası ortaya çıktı. 

"Saint Joseph'in Öyküsü - 2", 1923-1968 yıllarını, yani Cumhuriyet döneminin ilk 45 yılında Saint Joseph'teki hayatı ve yaşamı belge, doküman ve anılarla anlatmaktadır. Halen hayatta olan bir neslin canlı anlatımı ve belgeleri ile oluşturulan bu ikinci kitap için emeği geçen tüm Saint Joseph'lilere ellerindeki resim, doküman, belge ve bilgileri bizlere ulaştırdıkları için en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Editörlüğünü, sevgili arkadaşımız Demir Alp SEREZLİ'nin yaptığı bu ikinci kitap, bizlere 1923-1968 dönemini 300 sayfada, 400'ü aşkın belge ve resimle sunuyor.

Sınırlı sayıda basıldığından ve içeriği itibariyle bir belgesel niteliğinde olan "Saint Joseph'in Öyküsü - 2", ilk cildi gibi koleksiyonerler tarafından da aranan bir kitap niteliğindedir.

Satış Merkezleri:

Türkçe ve Fransızca olarak iki ayrı volüm olarak hazırlanan bu kitap; Vakıf Merkezimiz’den, Dernek Merkezi’nden, Sosyal Tesisler Müdürlüğü’nden ve Özel Küçük Prens Okulları Kampüsü’nden temin edilebilir.

Satış Fiyatı:

Türkçe-Fransızca :

80 TL (KDV dahil, Saint-Joseph'liler için)
100 TL (KDV dahil, Saint-Joseph'li olmayanlar için)


Teslimat:

Kitaplarınızı şahsen yukarıdaki merkezlerden temin edebileceğiniz gibi, İstanbul içi veya dışı veya yurtdışı taleplerinizde; bedeli alıcı tarafından ödenmek suretiyle adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ödeme:

Kredi kartı ile yapılacak alımlarda; Aşağıdaki telefonlardan kredi kartı ve fatura detayları için gerekli bilgileri bizlere ulaştırarak temin edebilirsiniz,

Kontakt ve bilgi için:

(0216) 418 79 57 veya (0216) 414 77 22 numaralı telefonlardan Bahar Peker / Halkla İlişkiler ile görüşerek,

(0216) 418 30 62 numaraya göndereceğiniz faks,

bahar.peker@sajev.org.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile bizlere ulaşabilir, teslimat ve ödeme konusunda bilgi alabilirsiniz.